Понеділок, 27.05.2024, 05:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти

Ватутінської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Психологічна служба

Душа – це те, що робить

траву – травою,

дерево – деревом,

людину – людиною.

Без душі трава – сіно,

дерево- дрова,

людина – прах.

 Г. Сковорода.

 

Головним завданням психологічної служби міста є психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація низки заходів профілактичного, корекційного та навчально-просвітницького характеру, якій сприяє соціалізації особистості в суспільстві.

            Робота психологічної служби відбувається у таких напрямках:

-         Психодіагностика, що включає роботу з учнями по дослідженню особистісної, пізнавальної сфери, виявлення учнів, що потребують корекційної роботи.

-         Консультативна та корекційно-розвивальна робота з учнями, педколективом, батьками включає індивідуальні консультації, бесіди, групові заняття та надання допоміжної літератури, роботу швидкої психологічної допомоги «Довіра».

-         Робота з батьками включає виступи на батьківських зборах, лекції-бесіди з елементами тренінгу, групові індивідуальні консультації.

-         Робота з учнями з проблем професійної спрямованості, відреагування стресогенних подій, міжособистісних стосунків; у зв’язку із профілактикою наркоманії, вживання алкоголю, паління та асоціальних вчинків, пропагандою здорового способу життя.

 

НМЦППСР

При методичному кабінеті відділу освіти Ватутінської міської ради в серпні 2003-2004 навчального року була введена посада методиста, який відповідає за психологічну службу. Рішенням сесії Ватутінської міської ради від 10.10.2008 № 36-33 з 10.12.2008 року було створено навчально-методичний центр практичної психології та соціальної роботи методичного кабінету відділу освіти. В штат центру  переведено посади практичних психологів навчально-виховних закладів міста та посаду методиста-психолога, який відповідає за психологічну службу. Всього в штаті центру 7 практичних психологів, які мають навантаження 5,75 ставки та обслуговують всі навчально-виховні заклади міста Ватутіного. 1 особа знаходить в декретній відпустці. В 2008-2009 навчальному році введено посади практичного психолога та соціального педагога в ПТНЗ міста, які мають навантаження по 1.0 ставки.

Повна назва  центру – навчально-методичний центр практичної психології та соціальної роботи методичного кабінету відділу освіти Ватутінської міської ради Черкаської області (далі НМЦППСР).

Розділи:

Нормативні документи

Накази

Плани

Семінари

Річні звіти про роботу

Супровід профільного навчання

На допомогу психологу (тести)

Наші публікації

Адаптаційний період та готовність до школи

Аналіз діяльності

Психологічний супровід індивідуального навчання та робота МПМПК

Для душі

Методичні посібники

Для батьків дітей з ГРДУ – науковці

Інформуємо, консультуємо, навчаємо

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту