Неділя, 26.05.2024, 15:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти

Ватутінської міської ради

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичні посібники

За період роботи випущено інформаційні та інформаційно-методичні вісники: «Що потрібно знати про насилля», «Кодекс честі ділової людини», «На допомогу класному керівнику: психологія підлітка», «Психодіагностичні методики - для виявлення фактів насильства в сім'ї, психологічної схильності до віктимної поведінки та суїцидальних тенденцій», «Правові питання шлюбу», «Методика викладання психології», «Секрети виховання», «Попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків» (Методичні рекомендації для педагогів, батьків, практичних психологів, соціальних педагогів).

Фонд психологічної літератури поповнюється за рахунок власних коштів психологів, здійснення підписки  за державні кошти  міським методичним кабінетом та за власні кошти практичних психологів та соціальних педагогів. створено банки даних на обдарованих дітей, дітей «групи ризику», дітей-сиріт, інвалідів, дітей з вадами в ПФР, які постійно поновлюються.

Одним із засобів підвищення кваліфікаційного рівня є робота з фаховою літературою. Працівники  психологічної служби передплачують цілу низку  журналів та газет, в яких висвітлюються проблемні питання, розробки тренінгових занять тощо. Так на даний момент здійснено підписку на газету „Психолог", „Психологічну газету”, бібліотечка „Психолог", „Психологічний інструментарій”, журнал „Практична психологія та соціальна робота", «Обдарована дитина», „Соціально-психологічний комплект”, «Дефетолог», «Логопед», «Психолог дошкілля».

З лютого 2009 року розпочала роботу гаряча лінія „телефону довіри». Для навчання практичних психологів особливостям дистанційного консультаційного процесу проведено навчальний семінар «Організація роботи «телефону довіри» НМЦППСР» (06.02.2009).  

Надані консультації фіксуються у спеціальному журналі за відповідними кодами, ведеться графік чергування практичних психологів. Про роботу «гарячої лінії» постійно інформують спеціально розроблені візитівки, публікації в пресі, інформаційні листки, які розповсюджуються не лише в закладах освіти, але й передаються до профтехучилища, філії медичного коледжу та ін..


Скачати матеріали:

1. Методика викладання психології.

2. Правові питання шлюбу.

3. Питання для розгляду на виховних годинах.

4. Методичні рекомендації суїцид.

5. Посібник для опікунів.

6. Пам’ятка ГРДУ.


Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту