Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Березень » 3 » Команда «Надія» виборола в обласному конкурсі «Олімпійські лелеченята» почесне третє місце
11:20

Команда - переможець міського ІІ етапу спортивного заходу для дітей ''Олімпійське лелеченя'' спеціалізованої школи №1 ''Надія'' взяла участь у обласному ІІІ турі Заходу, який відбувся 1 Березня 2014 року в ''Манежі'' м. Черкаси.

Змагання проходили жваво та весело в три етапи: конкурс презентації, веселі естафети: ''Молодецьке лелеченя'', ''Стрибунець – лелеченя'', ''Лелекові забави'', ''Євролелека'', ''Лелекова несподіванка'', ''Веселий фініш лелеки'' та спортивна вікторина.

Юні олімпійці чесно боролися за перемогу, захищаючи честь свого рідного міста, та вибороли почесне ІІІ місце.

Команда була нагороджена кубком і грамотою, а всі члени команди отримали медалі, грамоти та цінні подарунки.

Категорія: Вітання | Переглядів: 582 | Додав: -=KYMILLIE=- | Рейтинг: 0.0/0